کمپین تبلیغاتی - دیجیتال مارکتینگ 3000 - نیتک

راه اندازی کمپین های تبلیغاتی و فروش

توسط تیم دیجیتال مارکتینگ3000

کمپین بازاریابی یا همان کمپین تبلیغاتی (Marketing Campaign)، به مجموعه ای  از فعالیت های تبلیغاتی گفته میشود که به صورت همزمان و با برنامه ریزی از پیش تعریف شده، اجرایی میشوند تا به یک هدف مشخص برسند و یا یک آرمان یکتا را به مشتریان کسب و کار خود ارائه دهند.معمولا این تاثیر گذاری از طریق ابزارهای ارتباط جمعی و رسانه های تاثیر گذاری همچون شبکه های اجتماعی شکل میگیرد.

راه اندازی کمپین های تبلیغاتی و فروش

راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی بهترین راه برای دستیابی به مشتری است. شعارها و کاراکترهایی که از کمپین‌های تبلیغاتی معروف برخاسته‌اند، تا سال‌ها در یاد و خاطرۀ مردم باقی می‌مانند. کمپین‌های تبلیغاتی هوشمندانه به شما کمک می‌کنند با کمترین بودجه، از طریق کانال‌های رسانه‌ای مختلف به فروش خود کمک کنید. ایجاد کمپین تبلیغاتی، نیاز به مطالعه‌ای عمیق در مورد بازار هدف شما برای انتخاب درست میان رسانه‌های موجود دارد. رسانه‌ای که قادر باشد تبلیغات شما را در معرض دید مشتریان قرار دهد. بنابراین، هیچ‌وقت تبلیغات را ساده نگیرید. آن هم در دنیای پر سر و صدای امروز.

کمپین تبلیغاتی - دیجیتال مارکتینگ 3000 - نیتک

نمونه کارها

نمونه پروژه های انجام شده

طراحی سایت مشهدچراغ
طراحی سایت پینار
طراحی سایت دندانپزشکی
پینتو وب تمام سعیشو میکنه با ارائه خدمات با کیفیت، از دغدغه های شما توی دنیای آنلاین کم کنه و خیالتون بابت کسب و کار آنلاینتون راحت باشه
محمدرضا اسماعیل زاده - دیجیتال مارکتینگ 3000 - نیتک
محمدرضا اسماعیل زاده
مدیر تیم دیجیتال مارکتینگ 3000

همین الان شروع کنید

جدول تعرفه خدمت ارائه شده

تدوین کمپین تبلیغاتی
1،400،000 تومان

تیم های مجری

لیست تیم هایی که همین خدمت را رائه میکنند