تولید پادکست

توسط تیم استودیو سکوت

 اصطلاح پادکست برای مجموعه فایل‌های صوتی که در وب‌سایت‌ها یا شبکه های اجتماعی عرضه می‌شوند نیز به کار می‌رود. حتی اگر امکان مشترک شدن برای آنها در نظر گرفته نشده باشد.

پادکست

درست همانند شبکه‌های اجتماعی یا وبلاگ‌ها، تولید و انتشار پادکست یا همان محتواهای صوتی یک شیوه آزادانه برای ایجاد ارتباط افراد جامعه با یکدیگر است.
برخلاف گذشته، که مونولوگ یا تک‌گویی شیوه‌ی رایج جوامع بشری بود و تنها افراد یا رسانه‌های خاصی صحبت می‌کردند و سایرین تنها شنونده بودند، امروزه به لطف گسترش فناوری ارتباطات، هر کسی به سادگی می‌تواند ایده‌ها و دل‌مشغولی‌های خود را در قالب محتواهای متنی، صوتی یا تصویری با دیگران به اشتراک بگذارد. پادکست یکی از فرمت‌‌های بسیار پرطرفدار است که اتفاقا تولید آن بسیار ساده است.
این روزها کیفیت محتوا حرف اول و آخر را می زند.گوگل یکی از مهم ترین معیارهای اندازه گیری خود برای مزیت سئو را زمان حضور کاربر در سایت معرفی کرده است.
تصور کنید کاربری وارد یک پست شما شود نیم دقیقه بماند.آن وقت گوگل حتی شما را جریمه هم میکند.
پادکست یکی از روش هایی است که باعث می شود کاربر زمان بیشتری را در وب سایت شما سپری کند.به همین دلیل ضبط پادکست این روزها یکی از مهم ترین استراتژی های سئو محسوب می شود.

نمونه کارها

نمونه پروژه های انجام شده

رادیو لیموناد
کتاب صوتی کوه های سفید
هانسل و گرتل
آوای چلچله
مرده خواران
درنگستان اندیشه
پینتو وب تمام سعیشو میکنه با ارائه خدمات با کیفیت، از دغدغه های شما توی دنیای آنلاین کم کنه و خیالتون بابت کسب و کار آنلاینتون راحت باشه
سهیل خزاعی
مدیر تیم طراحی سایت پینتو وب

همین الان شروع کنید

جدول تعرفه خدمت ارائه شده

تدوین پاکدست
تا یک ساعت
300,000 تومان
استودیو پادکست
پادکست تک نفره
60,000 تومان

تیم های مجری

لیست تیم هایی که همین خدمت را رائه میکنند