مهدیا مصباحی - مشاوره کسب و کار - نیتک

مهدیا مصباحی

” کارشناسی ارشد علوم شناختی گرایش خلاقیت و طراحی”(موسسه آموزش عالی علوم شناختی پردیس تهران)
” کارشناس مدیریت کسب و کار” ” فیلمساز و عکاس”(عضو انجمن علوم اعصاب، عضو انجمن علمی طراحی شناختی و خلاقیت ،عضو فدراسیون جهانی هنر عکاسی پاریس، عضو انجمن سینمای جوانان ایران، انجمن عکاسان ایران، عکاسان تئاتر) ” مربی و مدرس: خلاقیت و نوآوری ، مدیریت ، هنر ،تبلیغات”
● آموزش مبانی خلاقیت شامل نظریه، مدل و تکنیک های خلاقیت● آموزش و مشاوره فردی گروهی و سازمانی توسعه خلاقیت● آموزش مبانی علوم شناختی و کار کردهای مغز● تقویت انواع تفکر، تفکر خلاق به عنوان کل تفکر● آزمون های اندازه گیری خلاقیت و روانشناسی شناختی● ایده پردازی ، تولید ایده های انبوه در زمان کوتاه● لیدر و مشاور گروه ها برای دستیابی به ایده و خروجی خلاق و نوآورانه● طراحی پلن کسب و کار ، نقشه راه● مشاوره شغلی و توسعه رشد بلوغ ومدیریت کسب وکار● عارضه یابی ، حل مساله و حل مشکل● مشاوره در طراحی محصول با رویکرد شناختی● پژوهشگر تحقیق و توسعه، مقاله و پروپزال نویسی● محقق موضوعات اکوسیستم های خلاقیت و نوآوری، طراحی رفتار، تجربه مشتری● کریتوری و نمایشگاه گردانی● امکان جذب سرمایه گذار برای کسب وکار● ارایه گواهی برگزاری و حضور در دوره های و کارگاه های آموزشی از انگلستان، چک و استرالیا

خدمات قابل اجرا

اتاق فکر و ایده پردازی

اتاق فکر و ایده پردازی ،جایی برای تولد ایده‌های نوپخته شدن ایده ها است.اتاق فکر یک فعالیت گروهی است که امروزه در بسیاری از سازمان ایجاد شده و به خلق ایده های نو و خلاقانه میپردازند.

نوشتن پروپوزال

در واقع پروپوزال یک طرح برای برآورده کردن یک نیاز می باشد . چیزی شبیه یک طرح یا پیشنهاد است که در ذهن شما وجود داردکه به افراد یا گروهی خاص ارائه می گردد و اغلب به صورت یک طرح رسمی و کتبی می باشد....

2484111

نوشتن طرح تجاري، بیزینس پلن، طرح توجیهی، طرح تفصیلی ، پژوهش توسعه تحقیق

طرح تجاری یا طرح کسب و کار (B.P/ Business Plan) گزارشی است که یک کارآفرین طی آن فرآیند کسب و کار خود را شرح می‌دهد...

مشاوره گفتگو محور

گفت ­وگو به ارتباط­گران اجازه می ­دهد که از شیوه ­های مختلف تفسیر و معنادهی افراد به تجارب یکسان، آگاه شوند. گفت ­وگو به عنوان یک فرایند پویا و تبادل با تمرکز خاص بر کیفیت روابط میان شرکت کنندگان، در نظر گرفته می­ شود. گفت­ وگو در بسترها و قالب ­های مختلفی رخ می ­دهد.

لیدري خلاقیت, حل مساله، رفع مشکل

مقابله با موانع و چالش‌ها بخشی از زندگی کاری عادی ماست و غلبه بر آنها همیشه ساده نیست. برای بهبود محصولات، خدمات، ارتباطات و توانایی‌های میان‌فردی و برای اینکه خود و سازمان‌ برتری داشته باشید، لازم است تا تفکر خلاق را تشویق و راه‌حل‌های نوآورانه‌ای پیدا کنید که به‌خوبی کار کنند.

3148693

آموزش موضوعی (خلاقیت، علوم شناختی، مدیریت، هنر)

ارزشیابی با رویکرد حل مسأله، تهیه سیاهه رفتار و چک‌لیست مهارت‌ها و نگرش‌ها و ارزشیابی