دوره - برگزاری دوره آموزشی - مدرسه جیوگی - نیتک

برگزاری دوره های آموزشی

توسط تیم [جیوگی]

در این مدرسه دروس غالبا به شکل فشرده (crash course) و در بستر فضای مجازی و برای مخاطبان عام ارائه می شود. اساتید مجرب دعوت شده در این مدرسه در سه قالب اصلی: طعم اندیشه بزرگان طعم موضوع و طعم تجربه به تدریس می پردازند (مفهوم طعم اینجا به معنی معرفی ابتدایی و مقدماتی سرفصل های مربوطه است). البته دروس ترمیک و محتوای تولید شده توسط اساتید دیگر در خارج از فضای مدرسه نیز در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

برگزاری دوره های آموزشی

علاقمندان می‌توانند هم به شکل آنلاین (در لحظه تدریس کلاس) و هم به شکل آفلاین در قالب بسته های آموزشی که شامل ویدئو، صوت، جزوات و کتاب های مربوط می شود؛ در هر جای دنیا که باشند از محتوای کلاس ها بهره مند شوند.‌ در این پایگاه علاقمندان می‌توانند هم در کلاس های پیش رو ثبت نام کنند و هم با تهیه بسته های تدریس شده به محتوای کلاس ها دسترسی داشته باشند. لازم به ذکر است که مدرسه [جیوگی] یک مدرسه یک طرفه نبوده و کاربران و مخاطبان نیز میتوانند در طراحی دروس مشارکت داشته باشند.
مدرسه علوم انسانی [جیوگی] به هیچ نهاد دولتی و حاکمیتی وابسته نیست و فقط و فقط از طریق هزینه ثبت نام و تهیه بسته ها اداره می شود. اساتید دعوت شده به این مدرسه نیز از طیف های مختلف فکری و فرهنگی بوده و تقریبا هیچ خط قرمز و یا ترجیح ایدئولوژیک خاصی برای دعوت از اساتید وجود ندارد. 

دوره - برگزاری دوره آموزشی - مدرسه جیوگی - نیتک

نمونه کارها

نمونه پروژه های انجام شده

مالکوم ایکس - مدرسه جیوگی - نیتک
دوره مالکوم ایکس
کارگاه فرم و محتوا - جیوگی - نیتک
کارگاه فرم و محتوا
رازماندگاری شعرفروغ - مدرسه جیوگی - نیتک
دوره رازماندگاری شعرفروغ
مذهب شناسی شریعتی- جیوگی - نیتک
دوره مذهب شناسی شریعتی
مبانی دازاینکاوی - جیوگی - نیتک
دوره مبانی دازاینکاوی
ایده خوب در تولیدات رسانه ای چیست؟- جیوگی - نیتک
ایده خوب در تولیدات رسانه ای چیست؟
در حدود یکسال فعالیت، مدرسه علوم انسانی [جیوگی] با استقبال حدود ۷۰۰۰ مخاطب از طیف های مختلف اجتماعی روبرو شده و در نظرسنجی ها، تجربه یادگیری علوم انسانی از این بستر مثبت ارزیابی شده است. شرکت در دوره های این مدرسه به علاقمندان علوم انسانی پیشنهاد می شود
الهه رحمانی
مدیر تیم [جیوگی]

همین الان شروع کنید

جدول تعرفه خدمت ارائه شده

طراحی استوری
200،000 تومان

    طراحی استوری متحرک