صفحه آرایی کتاب - سوسن گل‌مزاری - نیتک

صفحه آرایی کتاب

توسط سوسن گل‌مزاری

صفحه آرایی کتاب یکی از مسائل بسیار حائز اهمیتی است که پیش از نشر کتاب در انتشاراتی ها می بایست حتما بدان توجه داشت. با چشم پوشی از مطالب و محتواهایی که درون یک کتاب قرار دارند؛ صفحه آرایی هر کتابی نیز از جمله موارد بسیار پر اهمیتی است که بهتر است به درستی صورت پذیرد تا در دل خواننده تأثیری شگرف بگذارد. به همین منظور بهتر است ضمن رعایت اصول نگارشی و دستورالعمل های علمی به مسئله مهم و شایان توجه صفحه آرایی هم توجه و اهتمام ورزیده شود.

صفحه آرایی کتاب

بسیاری از نویسندگان اطلاع از این دارند که جلد خوب برای کتاب یک عنصر بسیار اساسی و تاثیرگذار است. جلد کتاب توجه خوانندگان را می‌رباید و به آنها ـ چه به شکلی مناسب و چه به شکل نامناسب ـ می‌گوید در داخل کتاب چه چیزهایی انتظار آنها را می‌کشد. باید بگوییم که طراحی جلد خوب برای کتاب کافی نیست و صفحات داخلی کتاب نیز همانند جلد می‌بایست ظاهری زیبا و خوب را دربر داشته باشند. شکل و تنظیم صفحات درونی کتاب صفحه آرایی کتاب نامیده می‌شود. شاید برای شما پیش آمده باشد که خواندن برخی کتابها برایتان (علی رغم سختی و راحتی محتوا) آسان بوده و برخی کتابها بسیار سخت. به شکلی که وقتی برخی کتابها را می‌خوانید سریع خسته می‌شوید ولی از خواندن یکسری کتابهای دیگر خسته نمی‌شوید. با فرض اینکه محتوای هر دو کتاب به لحاظ کیفی هم سطح باشند یکی از عواملی که تفاوت ایجاد می‌کند می‌تواند تفاوت‌ها در صفحه‌آرایی کتاب باشد.

صفحه آرایی کتاب - سوسن گل‌مزاری - نیتک

نمونه کارها

نمونه پروژه های انجام شده

طراحی سایت مشهدچراغ
طراحی سایت پینار
طراحی سایت دندانپزشکی
پینتو وب تمام سعیشو میکنه با ارائه خدمات با کیفیت، از دغدغه های شما توی دنیای آنلاین کم کنه و خیالتون بابت کسب و کار آنلاینتون راحت باشه
سهیل خزاعی
مدیر تیم طراحی سایت پینتو وب

همین الان شروع کنید

جدول تعرفه خدمت ارائه شده

صفحه آرایی کتاب
40,000 الی 70,000 تومان

    مبلغ مورد نظر برای هر صفحه است . 

تیم های مجری

لیست تیم هایی که همین خدمت را رائه میکنند