فیلم برداری و ساخت تیزر

توسط خانم نادیا طیرانی

هر تیزر تبلیغاتی به طور همزمان چشم و گوش بیننده را با موضوع تبلیغ شما درگیر می کند، از این رو بیشترین تاثیر را بر روی بیننده داشته و می‌تواند بیشترین بازدهی را داشته باشد. 

فیلم برداری و ساخت تیزر

امروزه به هرجا که نگاه می‌کنیم پر از تصاویری است که نقش عمده‌ای در ارتباطات بشری و انتقال مفاهیم به عهده دارند. بنابراین تصویر و نقش به جزئی لاینفک از زندگی انسان درآمده است.
تصویرسازی به انگلیسی illustration شاخه‌ای از رشته گرافیک است که تصویرگر در آن اقدام به روایتگری و داستان ‌پردازی با تصویر می‌کند. بنابراین تصویرگر را به نوعی می‌توان مترجم بصری نامید. هنر تصویرسازی اصول و معیارهای خاص خود را دارد و از این جهت که هنری کاربردی محسوب می‌شود با نقاشی متفاوت است. یعنی هنرمند برای بیان پیام و ایده‌ای خاص دست به خلق تصویر می‌زند. حال این تصاویر می‌توانند بصورت مستقل و تک‌برگ و یا بصورت چند فریمی و دنباله‌دار باشند. علاوه بر این ایجاد ارتباط عمیق میان متن و تصویر نیز از اهداف تصویر سازی به شمار می‌رود.

نمونه کارها

نمونه پروژه های انجام شده

طراحی سایت مشهدچراغ
طراحی سایت پینار
طراحی سایت دندانپزشکی
پینتو وب تمام سعیشو میکنه با ارائه خدمات با کیفیت، از دغدغه های شما توی دنیای آنلاین کم کنه و خیالتون بابت کسب و کار آنلاینتون راحت باشه
خانم نادیا طیرانی

همین الان شروع کنید

جدول تعرفه خدمت ارائه شده

فیلم برداری
داخل مجموعه
200,000 تومان

    هزینه مورد نظر برای 3 ساعت است . 

فیلم برداری
خارج مجموعه
300,000 تومان

    هزینه مورد نظر برای 3 ساعت است . 

تیزر
با راش آماده
300,000 تومان

    هزینه مورد نظر برای هر یک دقیقه است . 

تیزر
با تصویربرداری
600,000 تومان

تیم های مجری

لیست تیم هایی که همین خدمت را رائه میکنند