تولید تیزرتبلیغاتی

توسط تیم استودیو سکوت

تیزر تبلیغاتی روشی خلاقانه‌ برای ارتباط برقرار کردن با مخاطبان از طریق صدا و تصویر است. به طور خلاصه هدف از ساخت تیزر تبلیغاتی ، انتقال یک پیام مشخص در مورد یک محصول یا برند به صورت ویدئویی است. ساخت یک فیلم تبلیغاتی حرفه‌ای با توجه به رقابت بالا در بازاریابی می‌تواند بر افزایش میزان فروش برندها بسیار مؤثر باشد.

تیزر تبلیغاتی

از آنجایی که ما در عصر تبلیغات و بازاریابی دیجیتال به سر می‌بریم، در سال‌های اخیر طراحی و تولید ویدئوهای تبلیغاتی به یکی از محبوب‌ترین و قدرتمندترین روش‌های تبلیغ و معرفی خدمات و محصولات تبدیل شده است. ویدئوها به علت استفاده از صدا و تصویر به صورت همزمان، میزان تعامل با مخاطبان را افزایش می‌دهند. به این ترتیب نسبت به سایر انواع تبلیغات تأثیر بیشتری بر مخاطبان می‌گذارند. به همین دلیل امروزه ساخت یک تیزر تبلیغاتی خلاقانه به یکی از مهم‌ترین استراتژی‌های تبلیغاتی شرکت‌ها و برندهای مختلف تبدیل شده است. هدف از ساخت یک تیزر تبلیغاتی می‌تواند ایجاد آگاهی در مورد برند، افزایش تمایل و علاقه به برند، به‌روزرسانی اطلاعات در مورد آن یا هدایت کمپین‌های تبلیغاتی به کمک چند تیزر مرتبط به هم باشد. در هر صورت و با هر منظوری، تیزرها و ویدئوهای تبلیغاتی در پیشبرد این اهداف به خوبی عمل می‌کنند.

نمونه کارها

نمونه پروژه های انجام شده

تیزر تبلیغاتی شهر فرش

تیزر تبلیغاتی شهر فرش با حضور پژمان جمشیدی

پینتو وب تمام سعیشو میکنه با ارائه خدمات با کیفیت، از دغدغه های شما توی دنیای آنلاین کم کنه و خیالتون بابت کسب و کار آنلاینتون راحت باشه
سهیل خزاعی
مدیر تیم طراحی سایت پینتو وب

همین الان شروع کنید

جدول تعرفه خدمت ارائه شده

تدوین پاکدست
تا یک ساعت
300,000 تومان
استودیو پادکست
پادکست تک نفره
60,000 تومان

تیم های مجری

لیست تیم هایی که همین خدمت را رائه میکنند