تیم گیومه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

خدمات قابل اجرا

ux

موشن گرافیک

امروزه رقابت برسر ایجاد محتوایی است که علاوه بر اینکه دربرگیرنده هدف محتواست ؛ خلاقانه، سرگرم کننده و جذاب باشد تا بتواند در حافظه مخاطب بیشتر به یاد مانده و مخاطب را بیشتر درگیر نماید بر همین اساس محتوا های متحرک گرافیکی یا موشن گرافیک ، به خوبی توانایی رساندن یک محتوا را به اهداف در نظر گرفته شده دارند.

لوگوموشن-رسا-نیتک

لوگوموشن

آغاز برند سازی از لوگو و آرم شروع میشه چه خوبه که با متحرک سازی لوگو و آرمتون اونو در یادها ماندگار تر کنید.

پست و استوری متحرک

جذابیتی که اعلانها ، خبرها و محتوای متحرک گرافیکی برای انتقال پیام شما داره ، یه چیز دیگست ! با ما تجربش کنید.

تدوین و تهیه تیزر تبلیغاتی

اگه میخواین کسب و کارتونو معرفی کنین یا در جایی تبلیغش کنین ، خیلی مهمه که اینکارو با یه بنر و تیزر جذاب انجام بدین تا پولتونو هدر نداده باشین و حداکثر جذبو براتون داشته باشه.

موشن گرافیک - ژیوار - نیتک

انواع طراحی گرافیکی

طراحان گرافیک از روش‌های مختلف در ایجاد و ترکیب کلمات، نمادها و تصاویر به منظور خلق یک نمایش تصویری از ایده‌ها و پیام استفاده می‌کنند. طراحی انواع لوگو،کاراکتر،ست اداری،بنر، پوستر ، بیلبوردو...

مدیریت و تولید محتوا صفحات فضای مجازی

تدوین استراتژی سوشال مدیای برند طراحی انواع پست ، استوری ویژه سوشال مدیا طراحی قالب و لی اوت پیجهای اینستاگرامی برای پست،استوری،هایلایتها مدیریت و تولید محتوای پیج ایسنتاگرامی یا صفحه سوشال مدیای برند (از صفر تا صد)

نمونه کار ها

پروژه های انجام شده توسط رسا

همکاری با صنایع غذایی دانیزه پاژ

طراحی بیلبورد تبلیغاتی برای صنایع خراسان

طراحی تیزر و لوگو موشن علوم پزشکی مشهد

اعضای تیم

اعضای تیم رسا

الهه قاسمی

مدیرتیم

بیش از 12 سال سابقه فعالیت در حوزه IT )تدریس کامپیوتر، طراحی گرافیک، دیجیتال مارکتینگ ،موشن گرافیک، تدوین و…)

مدیر گروه هنر و مهندسی رسا

مرجان بابایی

مدیر هنری

دانش آموخته مقطع کارشناسی طراحی صنعتی

دارای بیش از 10 سال تجربه در زمینه انواع طراحی گرافیک ،طراحی محصول، موشن گرافیک و تدوین

مشتریان چه میگویند

نظرات مشتریان