تیم بتاتیک

بتاتیک یک استارت آپ مبتنی بر هوش مصنوعی و تحلیل داده است که تلاش می کند تا با ارائه یک محصول هوشمند به سازمان ها و مدیران منابع انسانی، دقت عملکردی آن ها را در این بخش ها افزایش داده و با بهبود بهره وری نیروها و هوشمندسازی فرآیند جذب و استخدام، در عین شناسایی و جذب استعدادهای برتر، هزینه های اجرایی و عملکردی یک شرکت را به حداقل برساند.

خدمات قابل اجرا

پلتفرم هوشمند جذب و استخدام

قابلیت ارزیابی کارجویان و کارمندان در دو بخش مهارت های نرم و سخت و شناسایی کارجویان برگزیده و مستعد به کمک الگوریتم های هوش مصنوعی

دوره های آموزشی

دوره های آموزشی به صورت میکرولرنینگ و مبتنی بر نمودارهای مهارتی t-shape طراحی و ارائه شده است.

آزمون های هوشمند مهارت سنجی

بتاتیک یک پلتفرم هوشمند مهارت سنجی می باشد که به کاربران فرصت می دهد تا در آزمون های هوشمند در حوزه های تخصصی (محتوای دیجیتال، بازاریابی دیجیتال، طراحی گرافیک و ...) و حوزه مهارت های نرم، خود را ارزیابی کنند و با مشخص شدن نقاط قوت و ضعف و شناخت هر چه بیشتر خود، مسیر حرفه ای جهت رشد و توسعه را برنامه ریزی کنند.

پلتفرم هوشمند توسعه مهارتی

طراحی مسیر آموزشی اختصاصی متناسب با نیاز سازمان و با توجه به نقاط ضعف شناسایی شده در هر کاربر و ارائه محتوای آموزشی با روش میکرولرنینگ و آنلاین.

نمونه کار ها

پروژه های انجام شده توسط تیم بتاتیک

معرفی پلتفرم هوشمند جذب و استخدام

پلتفرم هوشمند جذب و استخدام

زعفرانی شو  – استودیو کروماکی

اعضای تیم

اعضای تیم بتاتیک

مینا رجائی - بتاتیک

مینا رجائی

مدیرعامل

مینا رجائی هستم، هم بنیان گذار بتاتیک!

بعد از اتمام دانشگاه وارد صنعت شدم و همون ابتدا یه سفر به چین داشتم تا دانش خودم رو در حوزه دیودهای نوری کامل کنم و کارم رو  با توسعه این تکنولوژی در کشور آغاز کردم. بعد از گذشت 4 سال و تجربه همکاری با کارخانجاتی از قبیل سایپا، اسنوا، ایران خودرو و … با تکنولوژی هوش مصنوعی و بازاریابی دیجیتال آشنا شدم و تصمیم گرفتم دوباره یه سفر کاری درست و حسابی داشته باشم! نتیجه این سفر شده بتاتیک که در اون مدیریت بخش برندینگ، بازاریابی، امور مشتریان و منابع انسانی با من هستش.

رضا جلالی - بتاتیک

رضا جلالی

مدیر محصول

رضا جلالی هستم، هم بنیان گذار بتاتیک!

از همون روزهای اول که با دنیای دیجیتال آشنا شدم فهمیدم همون جاییه که مدتهاست دنبالشم! به خاطر همین از دوره دکتری مکانیک انصراف دادم و تمام تمرکزم رو روی استارت آپی در حوزه گجت های هوشمند گذاشتم. بعد از گذشت 4 سال و تجربه همکاری با دیجی کالا، بامیلو، تخفیفان، یکتانت و … تصمیم گرفتم وارد حوزه خدمات بشم که نتیجه اون شده بتاتیک! در اینجا مدیریت بخش های فنی، محصول، محتوا و دوره های آموزشی با من هستش.

مشتریان چه میگویند

نظرات مشتریان