امنیت اینستاگرام - ای نماد - نیتک

امنیت پیج های اینستاگرام

توسط تیم ای نماد

همانطور که میدانید؛ اینستاگرام طی سالهای اخیر در ایران و کشورهای دیگر محبوبتر شده است. بر اساس آخرین آمار، این شبکه اجتماعی، ماهانه ۱ میلیارد کاربر فعال دارد. این رقم در سال گذشته، ۵۰۰ میلیون نفر بوده است.
با افزایش محبویت اینستاگرام، بحث امنیت پیج اینستاگرام بارها در این شبکه اجتماعی مطرح شده است. همه ما اکانتهای آدمهای معروف و به اصطلاح سلبریتی را در این پلتفرم دیده ایم؛ که در بیو آنها نام اشخاصی به عنوان تامین کننده امنیت پیج نوشته میشود. 

امنیت پیج های اینستاگرام

شاید شما هم شنیده باشید که اخیراً کاربران زیادی پیج‌های اینستاگرامی خود را به دلیل هک شدن از دست می‌دهند. ممکن است با خود فکر کنید که هکرها فقط به پیج‌های پرمخاطب حمله می‌کنند و به دنبال پیج‌های با فالوور کم نیستند. جالب است بدانید پیج‌هایی که فالوور زیادی دارند، معمولاً از امنیت بالایی برخوردارند؛ به همین دلیل هکرها بیشتر پیج‌های با فالوور کم را هدف قرار می‌دهند. به همین دلیل این روزها امنیت اینستاگرام به یکی از موضوعات داغ فضای مجازی تبدیل شده است.
علاوه بر حمله‌ی هکرها، خطرهایی همچون دیسیبل شدن پیج، به چلنج خوردن اکانت، فراموشی اطلاعات و … امنیت پیج اینستاگرام شما را تهدید می‌کنند.

امنیت اینستاگرام - ای نماد - نیتک

نمونه کارها

نمونه پروژه های انجام شده

آستان قدس - ای نماد
سایت آستان قدس
هواپیمایی جمهوری آذربایجان - ای نماد - نیتک
سایت هواپیمایی ملی جمهوری آذربایجان
آموزشگاه بین الملل - ای نماد - نیتک
سایت آموزشگاه بین الملل
ایران سایت - ای نماد - نیتک
ایران سایت
با توجه به اینکه کشور ما روزانه هدف آماج حملات سایبری بد خواهانه است، ای نماد سعی بر این دارد که ضریب امنیت سامانه های آنلاین را افزایش بدهد
محمد احمدزاده - ای نماد - نیتک
محمد احمدزاده
مدیر تیم ای نماد

تیم های مجری

لیست تیم هایی که همین خدمت را رائه میکنند