اتاق فکر و ایده پردازي

توسط مهدیا مصباحی

اتاق فکر و ایده پردازی ، جایی برای تولد ایده‌های نو پخته شدن ایده ها است.اتاق فکر یک فعالیت گروهی است که امروزه در بسیاری از سازمان ایجاد شده و به خلق ایده های نو و خلاقانه میپردازند.با استفاده از نیروهای جوان و خلاق بهترین ایده ها برای تمامی شرکت ها و سازمان ها از درون اتاق فکر ایجاد میگردد تا نیاز کسب و کار ها و مخاطبین هدف را به بهترین شکل مرتفع سازند.
اتاق فکر کلید گنج سعادت بهترین ایده ها و تکنیک ها را در راستای اهداف برند شما خلق و اجرا کرده تا مسیر موفقیت را در دنیای تجارت برایتان کوتاه کند.

اتاق فکر و ایده پردازي

واژه اتاق فکر (Think tank) معمولاً سازمانی است که افراد صاحب‌نظر را به خدمت می‌گیرند تا بر روی مسائل و اهداف تجزیه و تحلیل نماید و برای دستیابی به آنها به کمک ایده خلاقانه، راه‌حل فراهم کنند. اندیشکده، اندیشگاه، مرکز مطالعات استراتژیک، مخزن فکری، کارخانه‌های فکر، کارخانه‌های مغز و کارخانه‌های ایده برخی از عباراتی است که برای این نوع سازمان‌ها در ادبیات فارسی استفاده شده است.اتاق فکر یکی از ابزارهای خلق فکر و ایده برای حل مسئله و توسعه خلاقیت در هر سازمانی است و محلی است برای اندیشیدن به یک مسئله یا موضوع بدون محدودیت‌های معمول در سازمان‌ها. اتاق فکر به تدوین و انعکاس پیشنهادهای سازنده و ایده خلاقانه اعضاء خود می‌پردازد و با نوآوری، فضای تصمیم‌گیری را از یکنواختی خارج می‌کند.

نمونه کارها

نمونه پروژه های انجام شده

طراحی سایت مشهدچراغ
طراحی سایت پینار
طراحی سایت دندانپزشکی
پینتو وب تمام سعیشو میکنه با ارائه خدمات با کیفیت، از دغدغه های شما توی دنیای آنلاین کم کنه و خیالتون بابت کسب و کار آنلاینتون راحت باشه
سهیل خزاعی
مدیر تیم طراحی سایت پینتو وب

همین الان شروع کنید

جدول تعرفه خدمت ارائه شده

اتاق فکر و ایده پردازی
200,000 الی 250,000 تومان

    جلسه دو ساعته

تیم های مجری

لیست تیم هایی که همین خدمت را رائه میکنند